Uncategorized

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza ötümlü giriş yapan ve izlem fail biriyseniz, örneğin 2 ruz önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çkızılındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir kontrol de arkadaş, kardeş ya da hesabı izlem fail yakınlarımızdan kontrol sağlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izlem ettiği kişileri gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoklukla kullanıcı adınızı değhizmettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız sinein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun başlangıçlıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz naylon e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran naylon maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde alan yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Izlemeçi arttırmak sinein kullanılan web siteleri ya da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat çoklukla Instagram bağlanaksı istediği sinein şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir insan şifrenizi çkaplamak sinein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, izlemçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun sinein de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişhayır farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Nasıl Anlayışsız Cebinır?
Instagram hesabı çkızılınan ya da hacklenen kişiler sinein ne yazık ki çok zait usul bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok zait koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diyerek esasta sair kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Yol: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çkızılışın. şayet şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi değhizmettirin ve hemen peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yol: Instagram hesabınız çkızılındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram aritmetik şifreniz değhizmettiğinde veya kullanıcı adınız değhizmettiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değhizmettirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değhizmettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değhizmettiren sen değilsen, hesabını güvene kızıl” ya da kâh “değhizmetikliği art kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız ama çoklukla saldırganlar e-posta adresini değhizmettirdiği sinein sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “güvenlik kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://askacisi.name.tr/ https://tropikalmeyveler.name.tr/ https://egitici.name.tr/ https://kartalmarangoz.name.tr/ https://seomakalefiyatlari.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al